Plzeňské obědy

Jsme Plzeňské obědy a zajišťujeme rozvoz jídel pro firmy a veřejnost. Naši kuchyni jsme zrekonstruovali a vybavili moderním zařízením pro přípravu jídel. V současné době dodáváme do většího počtu místních firem, škol a domácností.

Každý den výběr z čerstvé polévky, 3 druhů hlavních jídel z kuřecího, vepřového nebo hovězího masa, jednoho lehkého hlavního jídla, jedné speciality, jeden velký a tři druhy malých salátu a čtyřech druhů minutek. Osobně denně dohlížíme na kvalitu připravovaných jídel před prodejem na místě nebo dodávkou k Vám, aby bylo vše v pořádku k Vaší maximální spokojenosti.

Hlavní jídla za 95,- za oběd a polévky za 25,- za porci při odběru 3 a více porcí hlavních jídel (H1-H3, LJ, SP, M1-M4) v jeden den na jednu objednávku.

Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější!

Čerstvé ingredience bez umělých dochucovadel, koloniální dodavatelé surovin, velké porce a jednoduše skvělá kuchyně

  • Dostatečně velké porce
  • Denně výběr ze 10 druhů hlavních jídel a jednoho velkého salátu
  • Dodáváno v zatavovacích miskách (jednoduše v misce ohřejete, zkonzumujete a vyhodíte), při větším počtu porcí do firem možnost zřízení výdeje pro zaměstnance (dovoz v termonádobách a následný výdej na talíře)
  • Rozvoz zdarma až k Vašim rukám
  • Platba při objednávce na více dní na konci týdne
  • Platba předplaceným kreditem (pro nastavení nás kontaktujte)
  • Možnost platit v hotovosti, kreditní kartou, stravenkami nebo stravenkovou elektronickou kartou  (Sodexo, Edenred, Up, Naše stravenka - Lidl,Kaufland)
  • U firem možnost platit formou faktury za celý měsíc (podmíněno rámcovou smlouvou)

Zajištění a provoz kantýny ve Vaší firmě

Zajišťujeme provoz firemního stravování i s doplňkovým prodejem jak v menších, tak také ve vysokokapacitních provozech.

Denně velký výběr z kvalitních a chutných jídel, široký sortiment volného prodeje, vlastní výroba čerstvého rychlého občerstvení (bagety, míchané saláty apod.)

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.